Dünya Daha Güzel Olacak

Aksini yaşıyor olsam da. İnsanın bitmediğine insanlığın bitmediğine kötülerin hep iyilerden çok az olduğuna her şeyin güzel daha güzele gittiğine gideceğine inanın.

Ben mi ?

Hayır sizin gibi düşünmüyorum diyerek sizi kızdırıp öyle yaşamaya devam edeyim.

dunya insan

Dünyanın en güzel kızlarından biri sattığı şey düzgün satmak üzere içim ısınmış belki bütün güzelliğini üç kuruşluk zaten almaya karar bile vermiş olduğum bir sırada bir yalana hem de parmağım gözüne yalanına.

Bütün güzellik çekicilik zarafet gidiveriyor bir çırılçıplak anakonda. Zaten büyük ihtimal bu işe onun için.

Dünya daha güzel olacak. Elinize çetele tutacak bir düzenekle yola çıkın daha gideceğiniz yere niyetlendiğiniz yere kalabalığa giderken gitmediği yeri soran birine çok yakın dan geçiyor diye yolcu alan dolmuşta bakıyorsunuz düzenek çoktan bozulmuş.

Farkındasınız değil mi? Daha günaydın bile demeden kimseye dünden kalan simiti çıtır çıtır taptaze yeni çıktı. Okuduklarınız seyrettikleriniz takip ettikleriniz zaten. Her şey sahte isimler yaşamlar aşklar sevgiler cinsellikler hesaplar düzenler masallar düşler. Bunca olan türevlikler arasında görüntülerde durumlarda siz varsınız silintili bir görüntü bile olsa yaşıyorsunuz yaşıyoruz. Çok güzel olacak bir dünya. Binlerce kötülüğü çürümüşlüğü pisliği örten bir boyanmış yaşam bir yıkanmamış deodorant altı ten bir parfüm örtülmüş pis kokarlık, genize tanıdık gelen. Bir ölü leş üstü örtülmüş.

Size bize sunulan tabağımızda ki gözün içine baka baka üstelik.

Her şey güzel olacak. Parfüm güzel. İnanın. Bir şişe alana bir bedava bile.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir