Delikanlı ile Kadın

Zamanın en çok konuşulacağı o kadar çok şey. Hiç biri şeytanın zulmüne derman olmayacağı belli. Şeytan ne dedi? Bana demedi. Ona dedi. O düzelmeli. Onların yanlışından dövülen ben oldum. Onun yüzünden.

Kırıştırdığı delikanlının gözünün içine baka baka geceye söz verilmiş gibi yaşlı göbekli adamın kolunda iyice bak bananın gösterisi. Bana el sürecekler, beni kuytuya götürecek birileri, kirletecekler beni bak nasıl yiyecek gibi bakıyorlar fısıltılı çığlıkları dirseğe dokunup.

Adamla Kadın

Delikanlı kadının içinde yatanın kendi olduğunu bildiği kadar kadının gönlünün hoppalığının her şeyi göze alabilirliğinin yüksekliğini de bilir. Bir şeylerin şöyle parmak ucu ortadan kayboluşu bir şeylerin görme be çok hoşuma gitti amalarını yaşadığı da aklındadır.

Şeytanı bir köşede kendi kendine konuşur bırakın. Kadının başına gelecekler az bir şey belli kendisinden önce olanların son hali eğlenceli ortamın en kuytu karanlığında bir sokuluş en olmazından en kitipiyozundan birine sokuluş o anlık hani bende sürtünmesi.

Büyüler, ne dediler kim ne istedi bana demediler.

Mahalle de epeydir uzakta dolanan delikanlı ev satın alıp delikanlısı olmuş şimdierde.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir