Corona Ne Öğretti?

corona-virus-bizi-egitiyor

Corona ne öğretti? Ne öğretmedi ki? Öyle sorulması lazım.

Yemek programları seyrediliyordu evde ne varsa ne kaldıysa eksiği neyse sokağa çıkma yasaklarında serbest olsa bile evden çıkmak istemeyince limonu yok tuzu karabiberi eksik altı tuttu yandı pişmemiş içinde bir şey eksik bir şey fazla mı?

Bir dolu yokluk hikayeleri eski holywood filmleri benzeri çöktü iflas hadi yaa o da mı? Bir zamanlar bilmem nereler hikayeleri benzeri olaylar.

Uzaktan duyulan survivor açlıkları yine mi kazanamadı bugünde açılmadı mı? Açıldı kimse gelmedilere daha yeni varmış gibiyiz.

Ne umursamaz tavırlar ne alçak gönüllü kabuller aynayla araya giren onca şey önünden geçerken görmemezlikten gelmeler moda programları defileler onun eteği bunun beli sırtı hiç biri veya hepsi derlenip toplanıp ileride bir yerlerde şimdilik hoşcakallara gelmiş tutunmuş.

Evin şu köşesi tamir bu boya senin de sanatın varmış tembelliğin bu gün tuş sırtı yere gelmiş vazgeçmeler çoktan terk -i diyar.

Ne öğrendik?

Kim iyi kim kötü kim ne nasıl üstündeki boyalar cilalar akı vermişlikler yeni yeni baştan tanışmalar. Evlilik programı gibi panoyu açalım olmuşluklar.

Yeni baştan uzaktan eğitim gibi içten içeriden taa içten eğitim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir