Çok Şey Öğretecek Bu Ufacık Meret

Bize çok şey öğretecek öğretiyor bu ufacık meret. Kendinize dürüst olmayı öyle yaşamayı, bu günler size bize fırsat.

Bilelim de.

Elli yaşın üzerinde olmayanlara test yapmadıysanız yapmıyorsanız çoğu bakmıyorsanız eve gönderiyorsanız eve git diyorsanız. Sizin sayılarınızda elli altında kişiler yoktur az kişi vardır öyle diyelim. Diğerleri diye bir kategori yarattıysanız elli altını oraya tıkıştırıyorsanız halının altına süpürür gibi. Diğerleri.

İstatistikle.

Domates patates süt yogurt ekmek de böyle sayılınca bolluk içinde abi sen ne dersen biz onu çıkartırırız.

Kimseye bir şey demeye çalışmıyoruz keçileri saymadığınız sürüde yalnızca koyunları sayıp kurdun kaptığı keçiler olmayınca kahraman çoban olup kurda bir şey kaptırmadın aferin.

Balonlar büzülmedi patladı daha bütün gücünle üfleyip soluğunu bitirip dünya da balon yok artık o zırıltılı acaip sesleri çıkartmak da şişti mi diye bakışlar.

Suyun dibine giden giden gidene can simitleri elinde duruyor durulsa göreceksin batanları onca gökyüzünü seyredip duaya ragmen.

NewYork valisi biz bitmek üzereyiz, İtalya bittik dedi diye Küba dan Çin den destek Rusya da doktorlar yalan söylüyorlar diyorlar yöneticilere. Aynı anda 14 gün birbirine değmeden dokunmadan.

Fişek gibi delikanlılar genç kızlar travmalarını boyunlarına kolye yapıp hikayelerinde anlattıklarında psikolog koltuklarında gelecek de. Yok oluşları yok olanları değişenleri bitenleri daha da artık olmayan olamayan düzenleri sadece her söylediğin sakladığınla saklananla yok olan ölen öldürdüğü onca batan onca.

Sokaklar ciddiyetten biraz uzaklaşınca bir anda nasıl doluyor farkındasınız.

Kutup ayısının omzuna kolunu atmış espermeçet balinalarını deniz ayılarını martıları fokları karşısına almış toplamış son tek kalmış Adem in New York borsasında son günün efsane yükselişini anlatacağını sananlar. Sananlar.

Camus’un Veba da anlattığı ilk köşede yatan fare ölüsündeyiz daha aa fare ölmüş başlangıcında.Yeni başladı onca dua da yıkanmadan torba da topluca belki bir kaç gündür ölü sayısı aynı herkes sokakta

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir