Bu Sabah Yağmur Var

 

yagmur

Muz kaç para olmuş haberin var mı? Ucuz. Demir kapı kör pencere. Mandalin bu zaman olmuş yine de ekşi eşki demek hani tam ağız yamultuşuna denk. Eylül ün başı dedin mi kış kar yağar büyük ihtimal tutmazdı. Çisildeyen yağmur sabah böyle cisildeme kelimesi de gitmek üzere dilden eli kulağında. Fotoğraflar çekerdim. Çekinmek şimdi nasıl olduysa ay çok çekiniyorum.

Dilime bir şarkı dolanır genelde başka başka olurdu bir hafta onbeş sürmez yerine başkası. Müşterisi az bir barda. Gitmemiş burada kalmış birkaç kişi daha öyle söylemiş olmalı aklımda kalmışlığı var. Lakerda yapmasını bilmiyorlarmış. Ben giderdim. Lakerda yapmasını bilen de kalmadı lakerda filan da yapan yok yapılanı da uyduruk olsa bile yapabilseler bile balık varmış kaldı mı ? Ben sırf uçaktan korktuğumdan yüksekten. Alışmamış tuman durmuyor işte. Oo kadar yükseğe çıkmak işime de gelmedi. Pencereler buğu yapar oldu. Bu sabah yağmur var cisiltili dönüşü çok sevilen o şehirde. Gitmeyi buralardan gitmeyi pek sevemedim alışmışım denizi özleyip buralarda kalmayı yaşamayı çöl tozları da geldi ulaştı en nihayet.

Sevgi dediğin sevgili dediğin böyle bir şey olmalı. İrma nın yaptığı gibi mırıl mırıl sürtünecek sev beni olur mırıl mırıl işi bitince sıkılınca of be yeter eli ısır cırmala pati at yahu şunu doğru dürüst her neyse işte. İrma bu.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir