Biter Gibi

hayat

Sonrası sonrası olmayınca gidince her şey yolunda. Her şey yolunda olacak olacak mı?

Değişen hiçbir şey yıkılmış kaybolmuş sıradan denilecek evde kalmalar sadece uzaktan el sallamalar gülümsemeler acıya ne sanıyordun her şey bitti denilecek halde olacak mı? Onca korku onca tedirginlik içinde oturmuş öylece kalmış kalk yerinden şöyle bir dolaş denilecek halde denmiyor bir rahat seni sarmış öyle içli dışlı olunmuş baş köşeye kurulmuş girmiş hayatına bir kere gider mi?

Sonrasında bir başka sarılmalar uzaktan sarmaşığın dalı beğenmemesi hali eğrelti kucaklaşmalar eğrelti konuşmalar kulağa söylenenleri artık söylememece sırf korku bu başka elini değmeme dokunma yasaklı hep öyle kalınacak değil olsun daha zor başlangıçlar daha zor ilkler.

Hep bir yerlerde görürler hissederlere farkederlere bir de bulaşır mı kuantum durumlar olur mu yarı yarıya değer mi kısa bir anlık zamanlara hadi be kaybetmek hepsini kumarı.

Biter gibi .

Öyle say öyle kal nasılsınların içinde hep acaba bir yakın bir dost bir tanıdık bir selamlaşmışlık bir bir değmiş olmak hayatın bir yerinde bir anında şimdi yok mu ya vah vah lar korkular.

Bir başka bitiş biterse değmişliği bile yeter hayata anlatmadan anmadan hep içte bir yaşanan olarak kalsa bile.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir