Beraber Yola Cıkmıştık

sevgili olmak

Durup durup aynı şeyleri yeniden yazmak. Düzeltmediler düzeltilmedi kendiliğinden düzelmedi el atan olmadı sonra ne gerek varmış neden deyip yine de vaz geçmeden.

Bir zincirin kuvveti gücü dayanıklılığı en zayıp halkası kadardır. Tesbihin imamesi bozuk değeri sırf belki de ondan.Yine de aynı halkada ısrar etmek vaz geçmemek bu da böyle oluversin vazgeçmezliği yahu çekmiyor kopuyor hep buradan dayanmıyor anca bu kadar yok o kadar olsun ben bu halkadan vaz geçmem. Peki o zaman o kadar o kocaman o koca zincir halkaları dev halkalar o da havası.

Koskoca gemileri ince misinalarla karaya bağlamak. Bak ben yaptım oldu yaparsan olur tabii tutar mı? Bir işe yayar mı? O biraz zor o zahmete tutarsa değer ya tutmazsa büyük ihtimal tutmaz. Hocanın yoğurdu tutsaydı o zaman bu zaman bile hala o yoğurdu yer dururduk büyük ihtimal. Kocakarının gözüne kestirdiği delikanlının koynuna girme hayali bir de anlatmasa anlatsa masal gibi gereğini yapmasa kırıtmasa kıvırmasa göze soka soka hadi oldu denk geldi orta yerde sarhoşluğu uçmuşluğu.

Yola birlikte çıkmıştık şimdi ne oldu da? Yolda dürtüp duran uyutmayan itip kalkan her fırsatta araçtan atma niyeti sen değilmiydin?

Beraber yola çıkmıştık.

Ne oldu?

Kocaman da aynısını yapıyor ya. Suç onlar da onlar kadro da olmasın. Alma.Koyma.

Sen varsın ya en zayıf halka onca koca koca halkaya makara ipliği suç onlarda.

Parmağın sana dönüp öyle kalır bedduası. Ya tutarsa.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir