Bazı Anlar Denk Gelir

kelimeler

Benim anlamak istediğimi yazıyorsun umut ederim değildir. Sen yazıyorsun ben anlamak istediğimi anlıyor bile olabilirim.Sen başka şeyler diyorsun desen de ben kendi duymak okumak istediklerimi seçip biçip kesip yapıştırıp.

Oysa ben direk olduğu gibi şakkadanak olduğu gibi pattadanak pat diye surata karşı çat alnının çatına hep öyle olur gibi olursun.

Canım öyle gibi yapıyorum say ha öyle de sen anla istediğini tıpkı senin dediğin diyeceğin şekilde anladım he tamam tam da ben de deyiver öyle olsun bu sefer de yine. Bazı anlar denk gelir Rin tin tin korkunca gitmek istemediğinden ters istikameti gösteren pusulası olur Red Kit in öyle anlar bilirsin bilir gibi olursun.

Büyük bir ihtimalle kelimelerin çalışmadığı yetmediği olmadığı olsa bile işaret ettiği o değil denilen yerde bir yerlerde.İnsanın hep öldükten sonra bir çiçek bir böcek olacağı ile ilgili söylentilere inanması Bethoven den gelen çiçekten böcekten bir molekülün şimdilerde yediğin balda bir arı vasıtasıyla geldiği için radyoda ki o melodi sana tanıdık sevecen içten eski arkadaş tıpkı öyle.

Geçen gecelerden birinde önüne konan köftede tek tırnaklı bir takım arkadaşlardan başka Hitler den gelen molekülün o öküzün vasıtasıyla nakledildiğiadamla aynı görmüş olmanın korkusu görmüyor olmak.

Üstelik Bethoven bir de sağırmış. Yağmur yağıyor ve duymuyor olmak damlalardan geleni.

Düğme kapatılınca lamba gibi tık diye.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir