Bay ve Bayan Fare

bay-bayan-fare

Bayan farenin bay fare ile ne yapacaklarına karar verme karar verdikleri anda kedi ortada yoksa yapma sonra iyi kötü başlarına gelenler NG kanalının rayting rekoru kıran dizisi benden başka bir kişi daha oldumu rayting rekoru oluyor olmalı. Elinize mikrofonu alıp sokağa çıkıp birilerine sorsanız yüz kişi doksan dokuzu belgesel der oysa.

Fareler bir yerlere bir şeyler bırakıp köşeye bucağa bir yerlere şeylerini yapıp neyse o bile ayıp.

Bireyde ve toplumda değerlerin çökmesi. Anomali.

VTR si varmış Ulaştırma şefi Gece Amiri Kapı kontrol sorumlusu .

Yıllar sonra bir başka belgesel eskiden evlilikler böyle yapılıyormuş evlilik programlarından görüntüler. Afrika belgeseli aslanlar filler kırkayaklar tukanlar kelaynaklar böyle insanoğlu da böyle.

Gelecekte kafalardan dumanların çıkacağı anlar bir yanık kokusu. Büyük bir ihtimalle yenilen yiyecekler içilenler o günlerde suya kurşun karışıyor muydu civa karışan yiyecekler hangileriydi hangi maddeleri tüketip bu kafayı yapıyorlardı seyredenler hangi maddeleri ne sıklıkta tüketiyorlardı.

O zamanlarda bir teyze oğlunun doktorasını 21. Yüzyıl evlilikleri ve televizyonda evlilik programları üstüne yaptığını çok zorlandığını anlatacak arkadaşlarıyla yaptığı zırlanta gününde. Zırlanta bizden sonra bulunduğundan ne olduğunu ben henüz bilmiyorum. Öyle yorucu olmuş ki oğlan şimdi yanda ki galaksi de kafasını düzeltiyor.

Oğlanın dayısı dokuz katlı satranç daha iyi onu doktora tezi yap demiş dinlememiş.

Geleceğin belgeseli.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir