Ayrılıkların Kavuşma Ihtimalleri

Bundan sonrası doyulmadan kalkılan masalar. Tam da denilecek yerlerde birden kalkışlar daha karpuz kesecektik tadında gevelenmeler bir daha ki sefere ye bırakmalar yarım kalmışlıkları.

Bir kaç dakika saniye daha bir an dahalara pişmanlıklar içine pek katmamaya gayret edilse bile.

Yarına bir başka güne bir başka sefere çok varmış da o hooo daha daha daha derken son hasadın yakınında olduüunu bilip hissedip.

Sonraların hesabı kitabı yapılsa da neredeyse tamamı tam da hesap kitap denilen cins işin acı yanı hesaba kitaba konmamışlıklar beklenmesi gereken eksikliği varlığı olsa da olur olmasa da detay püsür kırıntı sayılanların hani konuiulmasın akla gelmesin biraz da birileri duyar bir şeyler duyar aklına eglir aman ha kıvamına sokulmuşluklar hesabı kitabı alt üst edip ortalığa bir an da.

Ne deniliyordu nasıldı ne anlatacaktı daha varmıydı içinde kalan yoksa hepsi hepsi bu kadarmıydı? Yaşananlar hiç mi içinde bir şeyler hani eline ekmek alıp sıyırılacak cinsten olsa bile? Sonların bakıldığında en baştan görünse bile bir astiğmatlığı bir miyopluğu hem de az biraz değil seçilemeyecek halde taşıdığı bilinmeyen bir bilinen olarak kalsa da.

Ayrılıkların kavuşma ihtimalleri bile değil mi biraz da olsa sinema edebiyat insan hayali gibi zeminlerde kabullenilir olması.

İçinde özlemek olmayan çiğdemlerin çekirdeklerin onca zevk vermesi keçiboynuzu tadında onca da ısrarla aranıp yeniden yine yeniden.

Çala kaşık yenildi gitti zamanlar şimdi sıyrılacak olanları tabağın dibinde kalanları az bir şey olsa bile lezzetli bulup dokundurup dokundurup ağza atıp biraz daha uzun biraz daha uzun çevirip durmak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code