Ali Veli Kırk Dokuz Elli

Ali Veli kırk dokuz elli dört de ondan evveli, Recep , Şaban, Ramazan bir de rahmetli baban anan kocamı gördü aa kızım. Diye eskiler bir şeyleri anlatmak için söylerlerdi tekerleme benzetmesi şeyi.

Resmi üçüncü kocası ölmüş öldürülmüş diyorlar iddia o çevrede dört değişik erkekten bahsediyorlar anlatılanlar Maria Faygas’ın dul tezgahı kitabına benziyor iddia sahipleri zehirlerden bahsediyor. Çoğu sosyal medya fotoğraflarıyla filmleriyle desteklenen anlatımlar.

Şaka gibi Ege’nin bir kenti kasabası köyü Orta Anadolu’nun bir köyü başkası kuytusu bir sosyal medya bir iletişim kargaşası, bir gidiş geliş bilmem kaç ev, araba, traktörler, tarlalar, ürünler paylaşılamayan alındı satıldı, yendi içildi, çalındı saklandı, kavga edildi dedi demiş diyor söylediler söylerler söylüyorlar.

Çok uzak değil sizin bizim çevremiz.

Steril olması gereken oysa mantarlaşmış kirlenmiş saflığı bitmiş yok edilmiş ellenmiş girilmiş solunması içilmesi yenmesi tehlikeli hale getirilmiş çevreler ortamlar çocukluklara bulaştırılmış kirli emeller insanlar kafalar. Daha ne olsun.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir